Reisiblogid Travellerspoint-is

Miinus kaks ( päeva )

28 °C

Hea meelega unustaks viimased 48 tundi koheselt.
Võib ju rusikaga endale mööda rinda taguda ning teadvustada et mina olen ju mees ja kurrrat, kunagi haigeks ei jää ent reaalne elu läheb soovmõtlemisest siiski lahku.
Raske on tagantjärele öelda, mis seekordse puraka põhjustas - oli selleks kuumus, ühe konkreetse pudelivee ( muud siin ju ei joo ) pisut kahtlane maitse, pika ekskursiooni ajal üle tunni aja moto tagaistmel palja peaga istumine kiirusel 70 km/h või nende sümbioos - fakt on see et kaks ööpäeva möödusid taaskord nagu ( halvas ) unenäos. Ja kui osade juhtumiste puhul tavatsetakse öelda et seda ei soovita isegi oma vaenlastele mitte, siis ehkki mul suuremaid vaenlasi pole - sooviks ma küll et mõni mees samamoodi peast lolliks läheks ega oskaks enam ei istuda ega astuda.
Inimeste võimetel pole teatavasti piire ning seda sai ka ise taaskord tõestatud. Kõik mis vähegi võimalik, sai nende 48 tunni jooksul välja higistatud ning väljend " tühjaks pigistatud nagu sidrun " oli enam kui kohane.
Ma olen veelgi 100% seda meelt et selliseid pikemaid reise on võimalik ainult üksi teha ent mõnel puhul oleks siiski kellestki kõrval kasu. Kasvõi juhuks mil Õige Aeg koidab ning silmalaud on vaja sulgeda, mis praegusel juhul tundus pea ainuvõimaliku variandina et piinadest vabaneda.
Noh, eks tuleb taaskord tõdeda et selleks et komeedina taevasse lennata, peab alt hoogu võtma. Küsitav muidugi on, kas seda just niivõrd põhjast teha vaja on.

large_palm.jpg

Kolm päeva tagasi tehtud foto, mil kõik veel bueno oli ning inimene tagasi puu otsa tikkus.

Kirjutas Lon Rider 16:35 Sildid Cambodia Tagged battambang

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login