Reisiblogid Travellerspoint-is

King of Puss

26 °C

large_vip11.jpg

Vip speisel mai ääs.
King of Bus taolisi ülivõrdeid võime igaüks paugutada ning jänesekõrvade kombel torukübarast välja sikutada – hoopis teine asi on lubadustest kinni pidada.
Lubati siis kõigi mugavustega tualetiga bussi, kus teekonna läbimine lausa lust. Vesi, snäksid, lõuna ( konkreetsel näite puhul küll öösöök ) hinna sees. Meeter viiskend kõrge tualett oli, veepudel oli ning öine kella poole kolmene supp samuti – ei protesteeri. Samas istmed olid ebamugavad, istmete olematu vahe muutis magamise praktiliselt võimatuks, konditsioneer enamus ajast ei töötanud jne.
Teisest küljest, kui allakirjutanud bussireisija selline primadonna on ( mida ta ju üldjuhul on ), maksku seitsekend taala juurde, võtku lennuk, lennaku 40 minti ning ongi pealinnas kohal. Muidu hoidku suu kinni.
See on muidugi samuti õige.

large_vip21.jpg

Vahet pole. Kuigi never say never ehk ära kunagi midagi välista olen ma nüüd seda meelt olgugi et reisi on suurusjärgus poolteist kuud veel järgi – et rohkem ma enam pikki bussisõite ei tee. Siis selles mõttes et puudub enam otsene vajadus.
Lühemaid küll ent kui näiteks Malaisia busside tase viimase paari aasta jooksul drastiliselt langenud pole – peaks nendega kulgemine endistviisi midagi taevaliku taolist olema.
Viimane bussisõit möödus aga enamus ajast aknast välja pimedusse vaadates, oma hernesuurust aju ühe kõrva äärest teise juurde veeretades ja enda kõrval istunud suhteliselt vedava välimusega ent kahjuks umbkeelsele kohalikule noorikule Ummamuudu kuulsaimat viisikest:

Välän külmetas ja taivast satas lummõ.
Ütle mullõ uma telefoninummõr.
Välän külmetas ja taivast satas lummõ.
Ütle mullõ uma telefoninummõr.

... lauldes.

Varahommikuses, poole seitsmeses pealinna saabumises võis kergeid deja vu ilminguid välja lugeda.
Justnagu oleksin vastavas situatsioonis mõned päevad tagasi alles olnud.
Pick up kesklinna maksis endistviisi 10 000 kip´pi.

large_vip31.jpg

Küll mitte meie bussiga ent järjekordne mopo + hulganiselt muud staffi on maakonnakeskusest tee varahommikusesse pealinna leidnud

Kirjutas Lon Rider 16:43 Sildid Laos Tagged prabang luang

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login