Reisiblogid Travellerspoint-is

XXXVI

28 °C

large_fireworks1.jpg

Kaine peaga järele mõeldes peaks Aasia kontinendina neljandaks olema kus oma sünnipäeva veedan.
Arenguruumi seega on ning väljakutse - kõigil mandritel kunagi oma personaalset aastat vahetada, mida ahvatlevam.
Kui siiamaani olen tähtpäeva ühes konkreetses riigis tähistanud siis tänane kogemus – sündmus kahe vahel ära jagada – on midagi uut. Globaalne haare, nagu näha, järjest suureneb.
Ma pole suurem asi pidutseja kunagi olnud ning suure kärarikka süldika asemel alati eelistanud väiksemat ja vaiksemat seltskonda. Väiksem kooslus paistab tänagi tulevat kui vaid omaenda meeldiv seltskond kaaslaseks on.
Samamoodi nagu selgi aastal, on ka eelnevatel puhkudel sünnipäeva plaanid sündinud valdavalt viimasel minutil. Näiteks eelmisel aastal polnud paar päeva enne tähtpäeva veel mingit selgust ent siis õnnestus viimasel hetkel Ida-Virumaa viisa välja ajada ning piirilinn Narva oli kohaks kus intiimne ( ja mis seal salata ka intensiivne ) sünnipäeva - Valentinipäeva ühendüritus maha peetud sai. Üritus mis siiani naeratuse näole toob.
Jänni-aastal sündinuna saab sel aastal Hiina Kalendri järgi kolmas ring täis. On seda palju või vähe on suhteline – kõik oleneb vaatenurgast. Võiks ju arvata et lõpuks ometi oleks aeg "suureks“ saada ent samas mingi osaga endas loodan sügavalt et seda ei juhtu kunagi.
Teisest küljest olen seda meelt et lähen iga aastaga ainult paremaks. Aastatega kaasnev elukogemus ning sarm miksituna veelgi piisavalt leiduva hull-julgusega on kombinatsioon mida 10-15 aastat tagasi veel polnud. Väga võimalik et tegu on enesepettusega ning üritan asja lihtsalt paremana näidata kui põhjust oleks ent sellisena mulle situatsioon paistab.
36 pidi võimalus uus olema. Või oli see 26.

Igal juhul – pudelitel kaelad maha !!!

Kirjutas Lon Rider 05:56 Sildid Laos Tagged vientiane

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Elades mustal mandril, võiks hakata juba testamenti koostama (või teevad nemad seal seda juba kuskil 20ndaks eluaastaks ära). Arvestades sealset keskmist eluiga, paljud seda hiina kalendri kolmanda tiiru lõppu ei näegi.

Valgel inimesel siiski on elupäevi rohkem antud.
Olles 20, tundus, et see ongi elu. Teine samasugune tõdemus tuli 30selt, et need on need mehe parimad aastad. Viimasel ajal olen millegipärast kuulnud, et õige elu pidi alles 40selt algama. 50+ kodanikega pole ma igaks juhuks veel rääkinud.

Nii et on, mida oodata.

Kivi kotti ja thumbs up!

Väikevend katuselt

autor Väikevend katuselt

Kassjänes on nostalgiline ;) Palju palju õnne ja elamusi sulle!
U.

autor U.

Suured tänud soovide eest, Väikevend !
Eks igal dekaadil ole tõesti oma highlight´id olemas - tuleb enda vanusega lihtsalt leppida ning situatsiooni nautida.
Summa summarum tuleks tegelikult niimoodi elada et iga järgnev aasta oleks eelmisest parem, vanusest olenemata. :)

Suured tänud ka sulle, U. !
Eks aastavahetus ole ikka tagasivaatamise ja kokkuvõtete tegemise aeg - seetõttu ka kübeke nostalgiat Vientiane maha jäetud sai ... ;)

autor Lon Rider

Et Su õnn ikka õitseks!

autor NYC

Suured tänud muidugi, Big Apple ! :)

autor Lon Rider

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login