Reisiblogid Travellerspoint-is

Laos purgis

28 °C

large_lp1.jpg

Laos´e periood saab täna siis läbi.
Olen juba praegu seda meelt et niivõrd lühiajalise visiidiga teen sellele riigile liiga ent elus tuleb valikuid teha ning kõigi tunnetega ei saa arvestada.
Teisest küljest, olgugi et ka pikkadel suhetel on omad plussid ( näiteks ... ööööö ... öööö ... ööööö ... midagi ehk ikkagi on ) on lühiajalised, kiired romansid olnud need mis allakirjutanu veelgi muigama saavad. Kaheksa kaadrit sekundis. Hoiab vere ringluses.
Sama seega ka Laose lühivisiiti arvestades.
Kui Kambodza puhul olen seda meelt et kolm nädalat ringi kolistanuna ning mida imelikemais paiguis viibinuna pole maal mulle palju midagi enam pakkuda, siis Laos jäi paljuski avastamata. Täpsustuseks, Kambodza´l maana pole pakkuda ent kohalike inimeste headuse, külalaste naeratuste ja teinekord kodukootud hüsteeriavormi võtvate hello - hüüete pärast läheksin iga kell mõistagi tagasi. Need olid hetked, mis veel siiamaani igakordsel tagasimõtlemisel liigutuspisarad silma toovad.
Laose inimesed on rafineeritumad ning võib-olla loomult rahulikumad – sellist tähelepanu hulka ei kogenud mis aga ei kahanda vähemalgi määral riigi võlu.
Tuleb selle elu jooksul lihtsalt millalgi tagasi tulla.

Seniks aga järgmistele riikidele ning järjekordsetele väljakutsetele vastu.

Kirjutas Lon Rider 11:00 Sildid Laos Tagged vientiane

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Palju õnne rändur

autor Meelis

ahoi, õnne sünnipäealine.
loodan, et reis oma eesmärki täidab ja tagasi tulles tõsine kogemustepagas tulevast elu juhtimas on.
varsti näeme ja teeme aga muudkui suuri tuleviku(äri)plaane:)

autor rix

Suured tänud, Meelis !
Kübeke õnne kulub elus ikka ära :)

Ja suured tänud ka sulle, Rix !
Reis on juba siiani ootusi ületanud ning mõned kõrghetked peaks veel ees olema. Plaane teeme muidugi, iseasi kuivõrd arukad nad pärast, kaine peaga üle vaadates, tunduvad ... :)

autor Lon Rider

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login