Reisiblogid Travellerspoint-is

Olukorrast riigis

29 °C

Ernest Hemingway on kunagi teatavasti nentinud et igas sadamas kooserdab vähemalt üks eestlane ringi.
Ligi kolmekuulise ringreisi ajal olen kohtunud kolme eestlasega ning nad ise üles otsinud. Üks kohtumine on veel ootamas ent sellest siis kui õige aeg on.
Muidu pole maarjamaalasi kohanud ent teoreetiline võimalus ju on et olen mõnest lihtsalt mingil hetkel kasvõi tänaval mööda kõndinud. Seda meeldivam hetk oli eile kui peale lõunat kohalikule keskturule ehk Central Market´ile uitama läksin ning seal eestikeelset jutuvada tähendasin. Astusin juurde ja käsi pihku. Kaks toredat minust nooremat pealinna päritolu paarikest olid viimaseid sisseoste tegemas kuna nende lennuk Londonisse ja sealt Linna läheb mäletamist mööda täna öösel ehk mõne tunni pärast. Kolm nädalat mis nad siinses riigis veetsid - olid sujunud viperusteta ja pakkunud toredaid elamusi.
Istusime maha, tellisime pannkoogid ning ajasime niisama poolteist tundi juttu. Vahelduseks vaatasime ka kohalike äärmiselt haltuuramaigulise draakonitantsu ära. Nende nimesid ma mõistagi enam ei mäleta ent ilusat kojujõudmist igatahes !
Tänasega algas siis uus nädal ning käima läks see ühe riigi konsulaadi külastamisega. Ütleme nii et kui enne olid asjad pisut segased, siis nüüd läks olukord veelgi segasemaks ent ka sellest siis kui aeg sobilik on.
Pärastlõunal sõitsin metrooga linnaserva telklinnakuna toimivasse ajutisse bussijaama ( kuna linna keskel asuv õige bussijaam on remondis ) ning võtsin homme hommikuks pileti kohta nimega Tanah Rata. Teadjamatele on paik tuntud Cameron Highlands´ina. Eesti keeles siis mägedes, 1500 - 1800 m kõrgusel paiknevad looduskaunid paigad; teeistandused, maasikafarmid jne. Usun et võib päris meeldiv reis tulla. Tõsi, 1800 m kõrgusel olemine tähendab ka temperatuuris teatavat järeleandmist ent kui munad külmetama hakkavad, peab kammpäki madalamale ja sooja tagasi tegema. Hiljemalt reedeks pean nagunii oma kannikad pealinna vedama sest laupäeva hommikul toimub isikkoosseisu suurenemine ning mingi versiooni kohaselt siis alles õigeks rokenrolliks läheb.

large_kuala21.jpg

+36 ning kell oli alles kümme hommikul

large_kuala.jpg

Olen juba järje kaotanud millist Uut Aastat parasjagu nüüd tähistatakse ent eeldatavasti oleme siiski alles Hiina oma kallal

large_kuala11.jpg

Pangahoone ja taamal teletorn

large_kuala31.jpg

Malaisia au ja uhkus päikeses helkimas

large_kuala41.jpg

Monorail ehk üherööpaline - liiklus on meil mõistagi vasakpoolne

large_kuala51.jpg

Hotella

large_kuala61.jpg

Vikerkaaremees on tulnud et jääda

large_kuala71.jpg

Homne bussipilet mis täideti lihtsalt mingile eelmisele propuskile - loodetavasti on hommikul ka aktsepteeritav

Kirjutas Lon Rider 21:38 Sildid Malaysia Tagged kuala lumpur

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login