Reisiblogid Travellerspoint-is

Mägedepoeg

15 °C

large_4buss21.jpg

Telklaagris asuv pealinna bussijaam

Ma pean Argentiina busse maailma parimateks ning ei suuda ühtegi vastuargumenti välja mõelda miks ma seda tegema ei peaks.
Lisaks kohalike naiste kaunidusele ja Boca Juniors´i jalkameeskonna kodumängude fännisektorile oleks ka busside vapustav tase üheks tõukejõuks mis mind uuesti sinna riiki maabuma saaks.
Malaisia bussid tuleksid nimekirjas teisena ehkki ka Peruu osade kompaniide 6* täis nahksisusuga sõiduriistad midagi väga lihtsat pole.
Eelistaks siiski Malaisia busse kuna istmed ja osaks saav teenindus on müstiliselt head. Praegu mõistagi seda enam olles vähem kui nädal aega tagasi sõitnud naaberriigi ööbussiga kus põlved lõua all olid.
Kui täispikkuses bussis on tavapärase 45 koha asemel 26 istet, siis mingi loogika järgi peaks ruumi per reisija siiski rohkem olema. Kui koridori ühes ääres on kaks istet kõrvuti ja teisel pool akna all ainult üks ning kõik need kannatavad võrdluse lennuki äriklassiga välja - ei või muud kui naeratada. Täna bussi astudes ja akna all üheses istes koha sisse võttes tundsin end kui emakaru süles olevat - hommikul poolelijäänud kahetunnine uni oli kindlustatud.

large_4buss11.jpg

209 km mis Tanah Rata pealinnast lahutavad, möödusid pisut enam kui kolme ja poole tunniga. Olgugi et alguses edenesime kiirteel suhteliselt kiiresti, tõmbas lõpposa kiina-käänaline mööda serpentiine üles ronimine tempo alla. Seevastu olid vaated head ning juba täna pisut nähtud mööda mäenõlvasi laialivalguvad teeistandused lausa vapustavalt kaunid.
Homseks hommikupoolikuks võtsingi ühe tuuri mis peaks lisaks teeistanduste veel nii mõnessegi paika viima, kaasa-arvatud maasikafarmi.
Saab suu marjaseks.

large_buss31.jpg

Seda kompaniid mina küll ei kasuta ! Tegelikult on Jebat siinse maa sajanditetagune rahvuskangelane.

PS. Temperatuur on mägiselt karm ning usun et praegu ( kell on 21.40 ) palju üle +13 pole.

Kirjutas Lon Rider 05:10 Sildid Malaysia Tagged cameron highlands

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login