Reisiblogid Travellerspoint-is

Tanah Rata

17 °C

Mägedesse saabudes ja bussist väljudes asusin elamist otsima ning enda üllatuseks olgugi et tegemist on low-season´iga, polnud normaalse hinnaga ulualust sugugi kerge leida.
Kesklinnast leidus üksainuke koht kus toahinnaks oli 40 RM ( ehk 14 USD ) ent ilma wi-fi´ta ja paar mitte eriti tasemel 50 RMist. Mõtlesin siis natuke ning loobusin üksindaelamise võlust ning sooritasin vettehüppe terminoloogiat kasutades "mauka" ehk läksin päris kõvasti lati alt läbi. Kolisin peale Hiinat esmakordselt dormi elama, kaaslaseks kuus muud vanderselli. Daniel's Lodge ehk Kang's Traveler's Lodge dormivoodi oli praktiliselt ilma rahata ehk 10 RM ( 3+ USD ) ent soe vesi ja wi-fi olemas. Tingimused tõsi on sellised nagu on ent selle raha eest pole vist vaja midagi erilist lootagi.

large_came21.jpg

Vähemalt oli neil ättitjuud olemas, pannes Piibli koheselt paika:

large_came31.jpg

Fuck LP

Asula ( linnaks ei tihka nimetada ) ise on sümpaatne olgugi et pea esimesena märgatud suurkorporatsiooni kombitsad:

large_came41.jpg

... head ei tõotanud. Mõnus rahulik kohake kus kohalikud tegelevad paljuski põllumajandusega ning oma valduste kahvanägudele tutvustamisega. "Siin on kapsas ja see seal on kurk".
Nagu rääkisin on siinse piirkonna maasikad üle riigi kuulsad ning nende pähe õnnestub isegi pealinnas hispaania marjade pisnes üles ehitada. Meenete poole pealt on maasikaga seonduvat rohkesti pakkuda, alustades magnetitest kuni riieteni loomulikult välja.

large_came71.jpg

large_came5.jpg

Peatänav

Temperatuur siin tõesti midagi väga lihtsalt pole ent eks seda võis ka arvata. Kui õhtul terassil istudes hingeõhk aurab, siis mingi haige loogika järgi temperatuur väga kõrge olla ei saa. Päeval samas kukub üle +20 ikka ära.

large_came61.jpg

Pirukavalmistaja/müüja kes peale kolmepäevast tootja-kliendisuhet jääb ühest oma ustavast fännist nüüd ilma. Tema valmistatud banaaniponshikud on Maailma Parimad.

large_came1.jpg

1965. a Mersu-takso ehk 46 aastat vana tööloom. Juhile pakuksin veel paar dekaadi juurde.

Homme hommikul 08.30se bussiga aga pealinna tagasi. Tere tulemast +35, tere tulemast täpselt kell neli pärastlõunal algav vihmakuur.
Mõne asja peale siin ilmas võid kindel olla.

Kirjutas Lon Rider 19:16 Sildid Malaysia Tagged cameron highlands

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login