Reisiblogid Travellerspoint-is

Kuidas kahest nädalast kaks päeva saab

31 °C

27769449.jpg

Kui kujunenud situatsioonis oleks pelgalt kaheste emotsioonipursete ehk nutmise ja naermise vahel valida - valiksin naermise. Tõsi, selle ma valiksin üldjuhul ka igas muuski situatsioonis pelgalt nende kahe puhul. Ja ka suuremat valikut omades.
Kui sa mõtled et tunned inimest ning tema eelistusi siis ära mõtle nii. Tõsi, üks asi on argine ja turvaline ümbruskond oma turvaliste valikutega - teine siiski mingil määral ebakindlale homsele vastu minemine. Üks variant annab ühesugustele inimestele kindlust ja energiat, teine vastupidiselt on kõrge etanoolisisaldusega kütus teiste mootorile.
Ausalt öeldes ma ei tea mis punktis me teineteisest mööda rääkisime ( ehk veelkord - rääkida on vaja ! ) ent järgmisse sihtpunkti piletit ostes olime vähemalt ostmishetkel nii sihtkohast kui sealse viibimisaja pikkusest sama meelt. Kui aga minekuni jäid mõned päevad, tekkisid kerged arusaamatused. Mingil määral võib-olla sai määravaks ka sihtkoha ilm mis algavast vihmaperioodist mõjutatuna ei ole kõige stabiilsem võrreldes kolme nädala taguse ajaga ent kamoon - samasugune muutlik on praegune ilm kõikjal siinses regioonis.
Teisisõnu, Boracay saar kuhu meil piletid olid, paugutab järgmise dekaadi jooksul selliste temperatuuridega ja Krabi, kuhu üks meist täna hommikul lendas, sellistega. Ütleks et jättes välja marginaalse paarikraadise temperatuurivahe - tuleb järgnevate päevade jooksul vihma neis mõlemas.
Kui aga kõik muud plussid ja miinused kokku lüüa siis vähemalt allakirjutanu meelest on valik ääretult kerge, seda enam et piletid olid juba ostetud ning maailm oma laiuses kutsus nagunii. Aga ei.
Krabi on turvaline valik mõistagi, sest sõber oli seal eelmisel aastal paar nädalat veetnud. Tead mida saad ja mis sind ees ootab.
Teisest küljest - teinekord võiks siin elus ehk vähekegi riskida et veri päris seisma ei jääks. Paar nädalat Filipiinide saarte vahel ringi rännata pole küll elu suurimaid väljakutseid ent pisut teravam siiski kui tuntud ja turvaline 5* golfturistide puhkuseresort.
Oli mis oli, peale poolepäevast mõtlemist tühistas Aki Boracay-lennu ja valis AirAsia reidi suunal Kuala Lumpur - Krabi.
See et reisimistrajektoorid nüüd risti läksid, ei muuda sõprussuhet mingis suunas ent sellega tuleb arvestada ( võimalike ) järgmiste juhtude puhul et end mitte samaväärsest patiseisust ei leiaks. Vana hea tõdemus et inimene õpib enda vigadest, tark teiste omadest ja loll-Juhan ei õpi üldse.
Elu on täis valikuid.

Kirjutas Lon Rider 18:11 Sildid Malaysia Tagged kuala lumpur

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login