Reisiblogid Travellerspoint-is

Seekord sedamoodi

29 °C

Täna sai üks korralik limbo maha pandud.
Kuna lennuk läheb alles peale keskööd, kirjutasin end hommikul hotellast välja ning suundusin äärelinnas asuvasse Desa veeparki et seal suurem osa päevast mööda saata.
Vaatasin netist nende lehekülge ning tundus vägagi ärev koht olevat. Mitmed pikad torud mida mööda lasta, erinevad basseinid jne.

large_desa11.jpg

Tere tulemast jah

Egas muud kui paigale ning positsioonid sisse. Et tegu oli tööpäevaga, oli lootus et rahvast ( loe: lapseperesid ) on vähem ja hullamisruumi ning vaikust sellevõrra rohkem.
Pilet oleks pidanud olema 20 RM ehk 5 öiröt. Kassatädi ütles et kõik suured torud on suletud kuna on tööpäev ning käigus hoiatakse neid ainult puhkepäevadel ja riiklikel pühadel. Ha-ha-ha-haa. Selline väike nüanss oli millegipoolest kodulehel "ununenud" mainida. Küsimusele et mis siis üldse lahti on, vastas tädi et üks pikem toru, laste väikesed mäed ja paar basseini. Ehk võta või jäta olukord.
Ma ei saa aru mis mõte sel veepargil siis üldse on, kui torud kinni on - basseinis võib kuskil mujal ka solberdada.
Küsisin et olgugi et suurem enamus asjadest on kinni, hind on ikka sama või ? Ei, saad allahindlust ehk 16 RMga sisse. Kuna juba kohale oli saabutud polnud suuremat mõtet enam tagasi ka minna ning tuli pilet ära võtta.

large_desa41.jpg

Laineid

large_desa2.jpg

Ainukesena avatud olnud paaristorud

large_desa31.jpg

Eesplaanil laste liukad ning taga kõige suuremad ent suletud olnud torud

Iseenesest sai neli tundi seal vägagi kuluma ent pisut vilets järelmaitse jäi loomulikult ikkagi. Vaikne oli ning rahvastki vähevõitu mis olid loomulikult suured plussid ent ikkagi.
Juhul kui keegi lugejatest on sinna millalgi suundumas, tasuks kasvõi ette helistada et mis värk on, mitte hõlmade lehvides peale lennata.

Kirjutas Lon Rider 17:37 Sildid Malaysia Tagged kuala lumpur

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login