Reisiblogid Travellerspoint-is

Suund itta

large_desa51.jpg

Puss number 91: KL - Pänkkok Päng

Eile sai vahelduseks taaskord pool päeva reisi lõpp-faasis vajamineva viisa asju aetud.
Sa võid ju enda arvates kõva mees olla ning trakse paugutada nagu soovid ent sa pole seda mitte. Bürokraatiaga võideldes oled niivõrd tühine mutrike et lausa naerma ajab.
Ütleme nii et nüüd on vähemalt lootust et asjad hakkavad liikuma ja selgus peaks saabuma umbes nädala aja jooksul.
Seoses viisataotlusega leidis taaskord kinnitust maailma vanim käibetõde et pole suurimat lüpsilehma kui seda valge mees on. EI TOHI VALGELE MEHELE TEMA RAHA ALLES JÄTTA KUI TA SOOVIB SEDA SULLE ANDA - SEE OLEKS KURITEGU !!!
Valgele kolmejalgsele sööda praktiliselt ükskõik mis summa ette ning ta maksab selle vastuvaidlemata kinni. Võib-olla esmalt natuke kulmud kerkivad ning silmad võtavad tõllarataste kuju ent siis kehitab ta õlgu, pomiseb omaette " ju see siis on õiglane hind " ning laseb Visa´l vinguda.
Kirjutan sellest pikemalt siis kui viisa tõepoolest reaalselt kuskilt paistma hakkab.

Täna peale keskööd istun aga vahelduseks taaskord lennukisse et homme pärastlõunal end uuest riigist ja sihtkohast leida.

Kuala Lumpur ei kao kuhugi sest tulen siia ca. paari nädala pärast tagasi - osad asjadki jätan siia.
Vahelduseks vaatame aga mis naaberriigis sünnib. Üks viimaseid Eesti meediaruumist läbikäinud uudislugusid järgmise sihtkohamaa kohta oli selline - seega tere tulemast pardale, kahvanägu !

Kirjutas Lon Rider 18:21 Sildid Malaysia Tagged kuala lumpur

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login