Reisiblogid Travellerspoint-is

Carpe diem

28 °C

large_bo.jpg

Inimesel peavad oma põhimõtted olema ning tal tuleb neist kinni pidada.
Üks minu põhimõtetest on et mu närvid ei pea üle 3-4 päeva kuskil kuurortis vastu. Nii on, nii jääb ja see on absoluutne tõde.
Teisest küljest, kõik kes mind tunnevad - teavad milline selgrootu limukas allakirjutanu on. Ehk minu meelest on põhimõtted täpselt selleks et kas neid just aeg-ajalt muutma peaks ent enda kasuks mugandada võiks vähemalt. Nii ka nüüdse näite puhul.
Alguses siia saabudes olin seda meelt et 4päevast/3 ööst saarel piisab täielikult ning siis edasi uutele väljakutsetele vastu. Kuna aga hakkas meeldima ja mitte vähe; edasisaamise võimalused olid veebruari lõpuni suhteliselt segased; kuuest kaasasolnud õhtukleidist olin jõudnud ainult pooli kanda - tegingi oma põhimõtetes vähemalt 110 - kraadise et mitte öelda 180 - kraadise pöörde ning võtsin majutuse veel kolmeks ööks.
Peale pisikest endaga arupidamist ostsin lennupileti marsruudile Kalibo - Manila - Puerto Princesa esimeseks urbekuu päevaks ehk kevadekuu ( ala ringkondades tuntud ka hangekuu, helmekuu, linnukuu, kassikuu (kasside jooksuaeg) all ) alguseks ära.
Caticlan´ist ca. tunnise bussisõidu kaugusel asuv Kalibo lennujaam läks loosi puhtalt pragmaatilistel põhjustel - lennu maksumus oli poole soodsam, samas bussisõit sinna kopikaid. Ehk kui ma sain oma Kalibo´st algava Zest Airways´i lennu 3500 peso ehk alla 60 öirö eest, oleks Caticlan´i vastav lend 7000 ühikut olnud.
Seega naudime veel kolm päeva paradiidisaare mõnusid.

Mis faktorid saarest minu arvates vägagi arvestatava teevad, kirjutan järgmises loos.

Kirjutas Lon Rider 12:50 Sildid Philippines Tagged boracay

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login