Reisiblogid Travellerspoint-is

Vihma, mees või vihmamees

25 °C

It's Raining Men! Hallelujah! - It's Raining Men! Amen!
I'm gonna go out to run and let myself get
Absolutely soaking wet!
It's Raining Men! Hallelujah!

Kui neli esimest päeva kõrvetas päikest tervelt taevalt, siis kaks viimast päeva keeras vihmale ja suvitamise mõttes ilma kannikasse.
Teisest küljest, muutlikku ilma ju lubatigi enne kui siia lendama hakkasin - üllatus polnud seega väga suur. Jumet sai esimeste päevadega piisavalt parandatud, nutmiseks pole põhjust.
Raske on öelda mida elu toob ( plaane ju üle 3 tunni ette ei tee ) ent väga võimalik et mind võib siinsel saarel mõni kaunis päev uuesti kohata. Põhimõttevaba üraskina olen võimeline siia isegi kuuks-paariks oma ahtri ankrusse hiivama - see siiski eeldab eelnevat mentaalset valmisolekut.
Aga tõesti, jättes traditsioonilised kahemeetrised Põhjamaade lumehanged seljataha, ei tundu tulevikus siinne talvitumine enam niivõrd utoopiline kui seda ehk alguses arvata võis. Villsii.
Elukohaks oli mul nende loetud päevade jooksul ühe sukeldumisklubi siseõuel paiknev õdus peavari. Voodi, dush ja wi-fi ehk püha kolmainsus olid olemas - kõik mis inimesel eksistentsiks vaja.

large_wp2.jpg

Klubi pidasid sakslased kes tundusid oma lemmikhobi äärmise põhjalikkusega võtvat ent muidu olid vägagi ladnad vennad. Piitsini oli 15 m ning päevitamiseks vana kooli välivoodid millede suured pingutused kõrvalasuva Villa Camilla fäntside päevitustoolidega dissonatsi saavutada ei kandnud alati vilja. Ma pidin naeru kätte ära surema esimest korda nähes kuidas klubi omanik hommikul välivoodid rannaribale vedas ja lahti laotas.

large_wp1.jpg

Homme keskpäeval aga jee. Pole veel suurt järgmisest sihtkohast, Puerto Princesa´st jõudnud lugeda ent peab seda täna õhtul tegema. Suures plaanis näeb plaan ette sealsel saarel samamoodi nii nädalast puhkust et siis seejärel veel paar ööd pealinna kaitsvate müüride vahel veeta. Kuna kõik on Manila´t totaalselt maha teinud, saab see tähendada ainult üht asja - paik on külastamist väärt.

Kirjutas Lon Rider 14:58 Sildid Philippines Tagged boracay

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login