Reisiblogid Travellerspoint-is

Tour C

26 °C

Uus päev, uus kogu päeva kestev tuur.
Hommikul, enne kella üheksast väljumist kohtusin ühe kolmeliikmelise rändurite kambaga kellest üks kandis Tartu Rock´i fännisärki. Küsisin ilma pikema sissejuhatuseta et kas Filipiinid on uus India ? Et kõik kes Eestis vähegi end lennukile vedada suudavad, leiavad tee siia. Nendega lähen saan nüüd õhtul uuesti kokku ja pajatab pikemalt.
Üheksast viieni kestnud tööpäev kujunes taaskordselt äärmiselt pingeliseks kuna oli vaja viies erinevas rohkem ja vähem paradiisi meenutavas kohas käia, järjekordselt rohkelt snorgeldada-ujuda, päikesel end kõrvetada lasta ja kosutavat lõunasööki nautida.
Hommikune väljumisilm oli pisut sombune ning viieses grupis kes meid täna oli, olnud rootslastest paar ütles et lubati vihma tänaseks. Tegelikkus oli muidugi pisut teine – kõrvetas nii et küllalt sai.
Ülejäänud kaks grupiliiget olid samad kes ka eile ehk kaks prantslannat. Neist üks, Hong-Kong´i juurtega Claire, oli sensuaalseim pariisitar keda selles elus kohata on õnnestunud. Mitte et neid nüüd sadu oleks olnud ent lihtsalt konstanteerin fakti.
Homme hommikul tuleb aga saba jalgevahele võtta ning Puerto Printsesa´sse bussiga tagasi sõita. Kui turist on nii loll et jätab ühe täpsustava küsimuse küsimata, siis ega palju muid variante pole. Või on ent mõttetult kallid. Sellest aga järgmine kord.
Lõppu mõned pildid möödunud raskest tööpäevast neist viimasena traditsiooniline reidikas.

large_c1.jpg

Hommikune esimene, pisut sombune võte

large_c2.jpg

Tõenäoliselt üks riigi ca. 7100 saarest

large_c3.jpg

Kaks viimast päeva meie "koduks" olnud alus

large_c4.jpg

Vaade mäe otsast

large_c5.jpg

Eesti Keipoisu märts 2011

Kirjutas Lon Rider 18:26 Sildid Philippines Tagged el nido

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login