Reisiblogid Travellerspoint-is

Puerto purgis

28 °C

Varahommikul kella viiest vedasin end taaskord bussijaama et järjekordsed kuus tundi teid künda.
Hea oli et varem kohale läksin sest soovijaid oli niivõrd palju et viimased pidid paratamatult katusele kolima ning suurema osa teest seal mööda saatma.
Katusel sõitmine on iseenesest väga tore väljakutse kui seda vabatahtlikult lühikest aega teha. Kui oled aga sunnitud seda nii vihmas ( mida varahommikul sabistas ) ning lõõskava päikese käes ( alates kella üheksast hommikul ) tegema - hakkaks allakirjutanu huumor mingil ilusal hetkel lõppema.
Kuked olid seekord kastidega katusel, mis mõistagi ei vähendanud nende laulusoove mitte mingiski suunas.
Enne keskpäeva vedasin oma kannikad tagasi Dallas Inn´i ning võtsin üheks ööks toa. Peale minu on vist ainult üks teine klient kogu külalistemajas ja selleks on Dario saapamaalt Rooma´st. Küsisin koheselt et kumba jalkasatsi toetab, millele vastas ( sündinuna 1976. aastal ) et käis koos Totti´ga koos koolis. Now you´re talkin´ my man ütlesin talle - sest Totti on üks mu lemmikmängijaid läbi aegade oma ättitjudi poolest olnud.
Õhtul käisin samas kohas kus teisipäeval moetrende jälgitud sai, uuel üritusel. Nagu ka kõigil muudel pühapäevadel, oli nüüdki mul kavas järjekordne patukahetsushetk ning keskväljakul aset leidnud Jesus loves You ( man ) ei oleks võinud paremini selleks sobida. Peamine ju ongi see et patud mis tehtud - neid enam tegematuks ei saa ent kui pühapäeva õhtul omi möödalaskmisi heldinult kahetseda, saab puhta särgiga uude nädalasse vastu minna.
Puhta südamega ürituselt lahkudes möödusin tänavamüüjast kelle käru küljes rippuv kuulutus äratas huvi.

large_po11.jpg

Alghind $ 2,82 milli

Tahtmata mitte mingilgi määral kompromiteerida oma matemaatika õpetajaid, sain paradiisisaare alghinnaks 2 820 000 USD. Nagu iga hinna puhul, saab ka siin konkreetse tehingu reaalsemaks muutumisel summat mõistagi alla tuua. Küsimusele kaugel rannikust ka paikneb - ütles müüja et ca. pooleteisttunnise paadisõidu jagu.
Müüja ise oli laia ampluaaga ehk samas müün 5 peso ( 12 US cent ) eest pannkooke, samas müün pea kolm miljonit maksvat paradiisisaart.

large_po21.jpg

Müün nii pannkooke kui saari

Ja hakkabki Palawan´i saar purgis olema. Homse hommikuse kella kümnese lennuga leian end peale ühteteist pealinnast kus ööbimiskoht on paari viimase päeva jooksul võtnud suht huvitava pöörde.
Ent sellest siiski homme pikemalt.

large_po3.jpg

Baibai, Puerto Princesa

Kirjutas Lon Rider 22:05 Sildid Philippines Tagged puerto princesa

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login