Reisiblogid Travellerspoint-is

Teen seda ainult korra elus

27 °C

large_IranWoman1.jpg

Sellist infot ei levitata laiale üldsusele vaid kantakse isalt pojale edasi.
Samamoodi nagu Coca-Cola retseptigi.
Aga ma teen seda praegu üheainsa korra elus.
Kui küsida, kuskohast võib Kuala Lumpur´i kaunimad naised leida, on vastuseid olenevalt aruandjast tõenäoliselt mitmeid ent õigeid siiski vaid üks.
Fakt on see et malaisia enda naised pole maailma kaunimad ehkki ilu on taaskord vaataja silmis. Piisavalt kaunid mõistagi malaisia meeste endi jaoks kuna alternatiiv pahatihti puudub ent mitte midagi sellist mis mõistuse viiks.
Little India´s olen paari kaunist hindu ema oma väikeste printsessidega näinud ent ka nemad üldjuhul just maailma kaunimate naiste hulka ei kuulu, vähemalt allakirjutanud silmis.
Bukit Bintang´i araablaste kvartal on juba teine jutt ning seal ööpimeduses paari läänepäraselt rõivastatud ja nähtud araablanna kohta kõlbaks kõige paremini Noorkuu eelkäija 6-pack´i 1997. laulupealkiri "Seest läheb hing ". Araablanna kättesaamine läheb siiski samasse valdkonda Olof Palme ja JFK mõrvamüsteeriumite lahendamistega - tuleb siiski realistiks jääda.
Õigeid vastuseid nagu mainisin, on siiski vaid üks ja nüüd kõrvad kikki.
Iraani saatkond.
Täiesti uskumatu. Täiesti uskumatu. Täiesti uskumatu.
Ma ei tea millises pimeduses senise elu kobanud olen et vähemalt nüüd sain valgustatud. Parem ju Hilja kui mitte kedagi.
Mingil hetkel leidsin end taaskord mõttelt et kas olen järjekordselt " Varjatud kaameras " ? Kuidas on lihtsalt võimalik niipalju ilu niivõrd piiratud ruutmeetritele ära mahutada ?
Kui Teheran´is olukord vähegi sama on - siis tuleb lugejatel hakata raha saatma sest ma ei liigu sealt küll mitte kuhugi.

B1F8CT.jpg

Fakt on see et maailm on väärarusaamu täis.
See on mõistagi läbi nendepoolse huumoriprisma võetud ent mingid vennad peavad stringe seksikaks aluspesuks - usun et selline tõekspidamine teeb neile endilegi üldjuhul nalja. Või vähemalt peaks tegema. Teiseks peab mingi päris suurgi grupp meeskodanikke naiste rannavõrkpalli seksikaimaks spordialaks ning seda ila mis naiste ähkimisi vaadates tribüünidele voolab - ei jõua pärast keegi kokku korjata. Väga võimalik et rannavõrkpalli kulutasjaskond on sama kes suviti käib rannas bikiinide peale endal kõvaks ajamas.
Ehk siis situatsioon mil sulle kõik kandikul ette tuuakse, mil näed enda ees pelgalt kitsast riideriba kannikate vahel - peaks nagu seksuaalseid impulsse vaatajasse sisestama ? Palun seltsimehed, magage kaineks - või kui und pole, siis ärge vähemalt peale enam jumala eest võtke.
Mina ütlen et pole midagi seksikamat kui burkat kandev naine kellest näed ainult silmi.
Olles korduvalt lugenud mida selle all ( või kui vähe ) suure kuumusega kantakse - hakkab kõvaketas vägagi suurtel pööretel pöörlema. Aju teatavasti on seksikaim kehaosa ning meestel pole keelatud seda kasutada selle asemel et kitsaid stringe jõllitada.
Iraani saatkonnas oli naistel küll burkasid vähem ning pelk rätik peas lasi ilul vohada ent KLi tänavapildis näeb musti burkasid siiski piisavalt.
Ehk siis sellised Naistepäeva tervitused meesperele.

Kirjutas Lon Rider 06:33 Sildid Philippines Tagged manila

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login