Reisiblogid Travellerspoint-is

Manila ---> KL

27 °C

large_kl21.jpg

40 000 PHP ~ 1000 USD

Lennukapten Manuel´i ja tüürimees Mendoza ( ehk nimepaar mille puhul oli taaskord oma pokerfeisi säilitamine raskendatud ) vapral juhtimisel sai Cebu Pasicif´u lennuk oma teliku kella kahest pärastlõunal KLi LCCT maandumisrajal maha.
Võiks nentida et on üllatav kuidas sellise tasemega lennukompanii on Euroopa Liidu lennundusruumi bläklistis koos näiteks sõpradega Kongo Demokraatlikust Vabariigist ent eks iga majandusruum kaitseb oma turgu omal moel.
Uhiuued Airbus´i lennukid ning meeldiv teenindamine on kompaniist teinud Filipiinide suurima ja aastane reisijatehulk ületab 10 miljoni piiri.

Ei salga et vahelduseks on päris meeldiv saabuda linna ja lennujaama kus sa juba kõike tead. Kust pagasi saab, kust bussid linna lähevad, kuidas edasi, kus ööbida. Uudsuse moment on hetkeks kadunud ent teinekord on lihtsalt meeldiv rütmiga kaasa minna.
Ei salga ka seda et tegu on teatava pingelangusega ning järgnevad päevad saavad eelkõige jõudude taastamisele pühendatud.

kl11.jpg

Lend Teheran´i väljub kolmapäeva pärastlõunal ehk viie päeva pärast ent enne seda käin tõenäoliselt veel ühes kohalikus linnas ära.
Muidu lebens.

Kirjutas Lon Rider 03:03 Sildid Malaysia Tagged kuala lumpur

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login