Reisiblogid Travellerspoint-is

Melaka

26 °C

large_mela1.jpg

Manki pisnes

Kuigi sai nii Püha Maria kui teiste kõigevägevamate jõudude nimel vannutud et eluilmas Jebat Express firma teenuseid ei kasuta, oli just selle kompanii transpordivahend ühenduslüliks KLi ja väikelinna Melaka vahelisel 170 km lõigul.
Väikelinn antud kontekstis on pea poolemiljoniline asum.
Miks Melaka valitud sai, nii väga ei oskagi öelda ( nagu enamuste mu tegemiste puhul siin elus ) ent olin mõnesid kauneid fotosid näinud ning pisut lugenud ja tundus arvestatava variandina enne siinsest regioonist äralendu.
Nüüd siis läheb juba kolmas päev siin ning võin öelda et pisikeseks peatuseks tasub sihtkohta täitsa kaaluda. UNESCO maailmapärandi nimekirjas olemine tähendab taaskord et on mida vaadata ning see on korda tehtud. Paar 18 saj. pärit kirikut, korras kohalik Tsainataun, paar päris muljetavaldavat mosheed, võimalus jõe peal kerge kruiis teha, arvukalt teemaparke.

large_mela2.jpg

Arusaamist mööda ongi turism lisaks põllumajandusele siinse regiooni tähtsamaid sissetulekuvorme ning nädalavahetusel linnas liikudes võis sellels ka kinnitust saada. Kui ma nüüd väga oma pealiskaudsetes järeldustes puusse ei pane, siis on siinne linn ääretult populaarne mõnetunnise bussisõidu kaugusel paikneva Singapur´i kodanike seas.
Oli mis oli, kolmas päev siin läheb.
Homme tagasi pealinna.

Kirjutas Lon Rider 10:27 Sildid Malaysia Tagged melaka

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login