Reisiblogid Travellerspoint-is

Mis mis ?

28 °C

large_kl.jpg

Draamakuningannana on mul teatavasti õigus oma tujusid, tõekspidamisi, põhimõtteid, kalduvusi ja väljaütlemisi täpselt nii tihti muuta kui soov on. Või kui tuul suunda muudab.
Mõne päeva tagusest roidumisest ning tüdimusest pole praeguseks jälgegi.
Paar päeva rohket magamist, meeldivat ja mitmekesist kõhutäidet, pokkerimängu ning hea raamatu lugemist on võimelised üllatavalt palju ühe inimlooma tujusid muutma.
Raamat oli seekord tõesti ääretult hea ning selleks oli hostelist kaasahaaratud Peter Mayle " A Good Year ". Koheselt järgivaadatud film osutus küll parajaks flopiks ent millal enne heade raamatute baasil kasvõi rahuldaval tasemel linateost tehtud on. " Ristiisa " tuleb esimesena meelde ent sinna see nimekiri praktiliselt ka lõppeb.
Teisest küljest ega peaosatäitja Russel Crowe´gi pole kunagi allakirjutanud suurimate lemmikute hulka kuulunud ning ainuüksi pisut antipaatse näitleja kohalolek võib ka filmile hinnagu andmisel mõju avaldada. Olen siiski niivõrd palju võimeline tunnistama et "Gladiaator´i " ossa oli ta kui loodud ning väikeste mööndustega võib ka " L.A. Confidential`i " ja " American Gangster´i " tegelaskujude kehastamist headeks sooritusteks lugeda.
Melaka´st tagasi KLi ning viimane öö pealinnas.
Õhtu ja pikaks veninud öö kujunesid küll pisut teistsuguseks kui kujutanud olin ent elu on täis üllatusi. Ja rokenroll foreva män.

Nüüd aga juba vägagi tuttavaks saanud LCCT lennujaam taaskord. Pisut üle kahe tunni väljalennuni.
Temperatuure võrreldes midagi väga naljakat pole sest KLi tänane +28 vahetub kaheksatunnise lennu järel Teheran´i päevaseks +11 ja öiseks +2ks. Tehtud.
Kuigi juba Hiina lõunaosas asuvas Guilin´i linnas sai +10ga oma sääri välgatatud - oli Hanoi siiski esimene koht kus shortsid püsivalt tee jalga leidsid ning daatum oli siis 18.detsember eelmisel aastal. Peale seda pole kordagi, rõhutan KORDAGI pikki pükse kandnud.
Ehk kolm kuud on möödunud püksata.
Nüüd tuleb siiski ainus allesjäänud pikkade pükste paar käiku lasta sest muidu võivad mõned elulise tähtsusega organid ära külmuda.
Lisaks religioossele survele saab seega ka temparatuur selleks faktoriks mis aitab kohalike hulka paremini sulanduda ja mis seal salata - ka külalolli staatust vältida. " Ah kes see shortsides kahvanägu on ? Mäletad, rääkisin ju sulle temast. Seletas mulle midagi et pole selleks siia ilma sündinud et pluss-kraadidega karupükse kanda ".

Hilisõhtune ( praegusel juhul poole üheksane ) uude riiki ning võõrasse linna saabumine kuuluvad allakirjutanu vaieldamatute lemmiktegevuste hulka ent teinekord lihtsalt pole valikuvõimalust.
Ajavahe Malaisia´ga peaks olema 4½ tundi ning Eesti´ga vastavalt 1½ ühikut. Selgub.

Kirjutas Lon Rider 13:45 Sildid Malaysia Tagged kuala lumpur

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login