Reisiblogid Travellerspoint-is

Viimased päevad

12 °C

large_is21.jpg

Nagu märgata, hakkab kirjutamiseind vaikselt vaibuma ent ega midagi väga põrutavat pole ka raporteerida.
Viimastel päevadel olen tempo taaskord täiesti nulli tõmmanud ning valmistunud jällenägemiseks Euroopa Liidu piiritu kodumaaga.
Homne plaan näeb ette küll veel korra Aasias ära käia ehk Posporuse väina teisel pool ent peale seda on keim ouver.
Olles vaid loetud päevad Istanbulis veetnud, on mõistagi raske mingeid põhjapanevaid järeldusi nii maast kui rahvast teha ent mõned siiski.
Türklased, sarnaselt eelmisele riigile, tunduvad olevat äärmiselt külalislahked. Nende väheste kujunenud kontaktide põhjal julgen küll seda väita sest emotsioonid on olnud vaid positiivsed.
Edasi, Istanbul ise on ikkagi täielikult euroopa linn ühes selle plusside ja miinustega ning raske on öelda kumb pool kumma üles kaalub. Turvalisus on ok ent turvalisus antud kontekstis tähendab ka igavust. Usun et vere ninast välja saamiseks peab päris suuri jõupingutusi tegema vs. eelmises peatuspaigas oleks see pelk vormistamise vaev olnud.
Edasi, kohalikke macho´sid on vähem kui arvasin et on. Olles vägagi teadlik ( ka ) eesti naiste siinsetest sekstrippidest, ootasin ehk pisut ürgsemat üldpilti ent ei - metroseksuaale täis.
Edasi, türgi naised mõne üksiku erandiga pole maailma kauneimad ent olgem ausad - iraani naised tõstsid lati ikka niivõrd kõrgele et nõrgematel hakkab pea ringi käima. Samas taaskord - tõenäoliselt piisavalt kaunid kohalike meeste silmis.
Edasi,hinnatase on muidugi pisut kõrgem kui millega ma üldjuhul viimased neli kuud kokku puutunud olen ent nagu mainisin - oleme ju otsaga juba Vanas Maailmas.

Lõppu foto vennast, kelle käe alt ma täna läbi käisin. Vana kooli habemeajajate vastu on mul alatine respekt olnud ning olen pea alati võimaluse avanedes ka nende teenuseid kasutanud. Teinekord suudavad nad siiski veel meesturisti ka üllatada nagu näiteks tänane teenindaja kes välgumihkliga allakirjutanu ( ütleks ise olematuid ) kõrvakarvu kõrvetas.

large_is1.jpg

Sevilla, ptüi, Istanbuli habemeajaja

Kirjutas Lon Rider 17:22 Sildid Turkey Tagged istanbul

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login