Reisiblogid Travellerspoint-is

Autubazaaril

34 °C

large__1.jpg

Kuna Mykola oli oma 0,75 l mootoriga Oka õmblusmasina täiesti müstilise 2300 $ eelmine õhtu maha müünud, seadsime laubaa hommikul suuna kohalikult autoturule.

large_auto3.jpg

Horisondil vilkusid sõnad Ford Transit Connect, aastaarvud 2006-2008 ning summa alla 8500 $.
Autode hinnad on siin tänu suurele tollimaksule pisut teised millega ehk Ida-Saksa turistid harjunud on ning see seletabki fakti kuidas viimaseid hingetõmbeid tegev Oka veel sellist ulmelist summat väärt oli.
Kogu bisness nii autode kui ka kinnisvara osas toimub mõistagi ikka veel dollarites.
Autoturul on muidugi lihtne masinat endale soetada kuna kõik on taaskord kirikuõpetaja ema eelmised liiklusvahendid olnud. Olenema aastaarvust jääb 2000-2010 aasta sõidukite läbisõit pea eranditult 60 000 - 85 000 km vahele. Hooldusraamatud kõigil kaasas ning esindustes eeskujulikult täidetud. Hea lihtne head autut valida sest kõik on ainult kergelt sisse sõidetud.
Kaubad jäid seekord siiski tegemata ent paar reaalset varinti hakkas siiski silma.
Elu näitab.

large_auto2.jpg

Aus autumüüja osa 1: " Näed ju - midagi pole vahetatud: ei pedaale, ei rooli, ei käigukanginuppu - ma ütlen sulle et pea tutt-uus masin"

large_auto1.jpg

Aus autumüüja osa 2: " Näed ju ise et see pole mingit matsu saanud - kõik plekid ka seest sirged. Vaata mootorit - läigib ! Aku on uus, kliima täidetud ja töötab probleemideta - mitte ühte viga pole kogu masinas ütlen ma sulle ! "

Kirjutas Lon Rider 07:44 Sildid Ukraine

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login