Reisiblogid Travellerspoint-is

Expo 2010 finaal

11 °C

Ütleme nii et olümpiamängud polnud ainuke sündmus kuhu turist hiljaks jäi.
Ent kui olümpia lõppes kaks aastat tagasi ära, siis Expo 2010 nii kaks kuud – ning parata polnud taaskord midagi. Sellegipoolest olin kuulnud et kõike pole veel maha lammutatud ning vähemalt Hiina paviljon peaks töötama.

large_expo1.jpg

Sinna siis sai sammud seatudki kaunil pühapäeva hommikul. Minu arusaamist mööda oli maailmanäituse ajal kasutusel eraldi metrooliin, mis nüüdseks oli kinni pandud ( võimalik et laiendatakse kogu liini pikemale ) ent sai ka pisikese ringiga kohale. Metroojaamast välja tulles ootas ees meeletu rahvamass ning ma ei liialda kui ütlen et vähemalt 360 miljonit hiinlast oli oma maa paviljoni kaema saabunud. Pressisin end väheke lähemale ent kuna piletisaba oli niivõrd meeletu, mis loomulikult andis aimata, milline pornograafia hoones sees valitseb, et ma pidasin paremaks käed üles tõsta ning kodu ära minna.

large_expo3.jpg

Hiina paviljon + 360 miljonit huvilist

See et kõik huvilised Shanghai`st polnud seletab fakt et esmakordselt selle reisi jooksul võeti kahvanägu kahevahele ning jäädvustati tõenäoliselt kodustele tõestusmaterjali elu eksistensist ka väljaspool Hiinat. Või siis peeti David Beckhamiks.

Kirjutas Lon Rider 06:58 Sildid China Tagged shanghai

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login