Reisiblogid Travellerspoint-is

Klubituuril

28 °C

large_odessaitaka_sm.jpg

Järgmisel päeval sai Arkadia linnaosas ehk peamises meelelahutuspiirkonnas One step to Arcadia nimeline majutusasutus üles otsitud ( mis omavahel öeldes polnudki nii kerge kuna ega me silte ju välja panna ei viitsi ) ning sealses hinna/kvaliteedi poolest vägagi heas pleisis ankur heidetud.
Päeval kohalikus ülerahvastaud piitsis kerge jume uuendus ning peale siestaund, meeldivat korvpallilahingut ( Eesti andis tõeslise lahingu Iisraeli vägilastele - aitäh ! selle eest ) - klubituurile.
Odessa avatud klubid on tõenäoliselt parimad kus ma olen viibinud ent ma pole kõigis maailma klubides käinud. Sellegipoolest olen veelgi seda meelt et näiteks ITAKA klubil pole vaja kellegi eest midagi häbeneda ning minu isiklikus listis on tal kindel koht esikolmikus - et mitte veelgi kõlavamaid steitmente siin paugutama hakata.
Teised klubid on ka vägagi head - Western, Ibiza ning minu jaoks paar uuemat tulijat Aura Beach Club ning IE ( Internet Explorer ? ) Moscow. Ibizal on oma sära ent minu jaoks siiski pisut liiga näpud püsti koht.
ITAKA on aga tõeliselt hea ja oli seda ka sellel õhtul.
Ühte asja suhtes tahtsin siiski EW soovolinikule helistada ja oma muret kurta et mis kurrat toimub. Naistele oli kõikidesse klubidesse sissepääs tasuta ent meestel sooviti 40-90 grivnast tiketit. Ma küsin veelkord, kas me oleme võrdsed või pole mitte ?
Soovolik ei vastanud - ju oli objetil.
Kella viieni piisas allakirjutanul jõudu, siis pidi käed üles tõstma sest järgmine päev oli vaja taaskord autule valu anda.

Kirjutas Lon Rider 05:17 Sildid Ukraine

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

И все-таки "Ибица" рулит!

autor Елена

:)
Selle kohta on erinevaid versioone ;)

autor Lon Rider

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login