Reisiblogid Travellerspoint-is

Aasovi mere pärl Kirillovka

29 °C

large_378.jpg

Järgmisel hommikul aegsalt jalgele ning peale miljonilinna ummikute seljataha jätmist suund itta ehk esialgu mööda M14 trassi Melitopoli poole. Eesootavaid kilomeetreid suurusjärgus 460.
Põhjus miks suund sinna võetud sai oli soov ära näha Aasovi meri ning üks selle kuurortitest Kirillovka.
Omavahel öeldes kummagi kohta suurem ettekujutus puudus v.a. et koolist on meelde jäänud justkui oleks Aasovi mere puhul tegu keskmise sügavuse poolest maailma madalaima merega.
Kirillovka kohta lugesin kuskilt blogist aga aasta tagasi et koht on külastamist väärt oma puhta vee, võrdlemisi puhaste randade ning Ukraina suurima veepargiga. Seega suund sinna.
Odessa - Melitopoli vaheline tee oli nagu oli ehk täitsa sõidetav kohalikus mõistes. Tee-äärne kaubandus oli täies hiilguses nagu siinsel maal ikka kombeks ning müügiputkasi kümnete kaupa. Lisaks tavapärastele arbuusi- ja melonikuhjadele ka kuivatatud kala mitmetes vormides.
Kohale jõudes tuli konstanteerida fakti et hooaeg oli läbi mis väljendus selles et veepark oli 25. augustil oma uksed sulgenud.

large_177.jpg

Lõppenud hooaeg tingis aga selle et majutuse hinnad olid vägagi vastuvõetavad ning pisut väikest ringkäiku ja ööbimisalternatiividega tutvumist sai välja valitud tuba palksuvila teisel korrusel koos kõigi mugavustega ( mis siinses regioonis tähendab WCd koos dushikabiiniga, telekat, külmkappi, kööginurka ning konditsioneeri ) ja seda 200 grivna ehk 20 euro eest ööpäev. Mida omavahel öeldes polegi nii väga palju. Tipp-hooaja taks pidi olema 50e/öö.

large_79.jpg

Odav majutushind ent päevine veelgi +28+29 õhutemperatuur ning 20+ kraadine ääretult puhas merevesi sai esialgsed plaanid pisut muutuma ning väikses kalurikülas veedeti teinegi öö.

Kirjutas Lon Rider 23:17 Sildid Ukraine

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login