Reisiblogid Travellerspoint-is

Sudak - Alushta osa 1

29 °C

large_23.jpg

Rannajoon Sudaki ja Alushta vahel. Kaunis selline.

Sudakis sai lõpuks kolm ööd peatutud.
Ei ütleks et just midagi unustamatut see väike kuurortlinn pakkunud oleks ent paar päeva võis seal siiski peatuda. Rannad olid nagu olid ent naitklaabide skeene och muu turismipõrgu pillerkaar täiesti vastuvõetavad.
Kui nüüd küsida et kas mind selles elus uuesti seal kohtab siis jah, kohtab küll kui kõvasti peale maksta. Kõik me oleme müüdavad.
Esmakordselt Krimmi poolsaare teid mõõtes ning kohaliku rannaeluga tutvudes võiks ju mõnda noort jungat imestama panna miks kurat rahvas sellistesse mülgastesse ronib nagu näiteks ülelpool toodud fotol ja oma telklaagri kes-teab-kui-kauaks püsti lööb ent mina ei imesta. Ma ei imesta juba ammu paljude asjade üle sest igal maal on omad reeglid.
Olgugi et paarisaja kilomeetri kaugusel haigutavavad Aasovi mere rannad tühjust on sõnal Krimm siiski maagiline tähendus. Ega muidu perega kuhugi kuradi kruusa peale oma telklaager püsti ei pandaks.
Edasi.
Jaltasse sai sisse põigatud ning natuke ringi vaadatud ent kuna linn tundus vähemalt selle hetke pohmaka konditsioonis suht keeruline, siis gaasi.
Pisut tagasi ja ühte suuremasse kuurorti Alushtasse sisse.

jätkub ...

Kirjutas Lon Rider 13:32 Sildid Ukraine

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login