Reisiblogid Travellerspoint-is

Autu

20 °C

large_slx6.jpg

Neli nädalat ja seitsetuhat viissada kilti.
Mõni rekkamies naeraks kolm päeva kui talle seletama hakata et päris karm roolikeeramine keskmiselt 270 km iga jummala päev ent eks nalja teha oskab meist igaüks.
Samas on puldis olemisel ja puldis olemisel vahe.
Ühtedes oludes lased floul lihtsalt minna ning naudid sõitu, teistes tingimustes pead sõna otsese mõttes rooli taga tööd tegema.
Ma tahan kohtuda inimesega kes ausalt tunnistab et jäi ukrainamaa teedel sõites rooli taha magama.
Mina selle inimese siirusesse ei usuks.
Annan väga palju respekti inimesele kes läheb ukrainamaa öistes tingimustes sõitma tema jaoks tundmatut teed. Ta kas aa - on päris suure kiiksuga või bee - oma autu peale tõsiselt vihane.
Fakt on see et kõiki löökauke vältida ei õnnestu ning veljed sõidad kõveraks nagunii - siin pole mõtet üldse argumenteeridagi. Samas tasuks enne pisut kaaluda kas on mõtet sellistesse teeoludesse maailma kallimat rehviringi alla toppida.
Ütleks et ei kui just mingit eriti hullu avantüüri taga ei aja.

Fakt on siiski ka see et allakirjutanu sõiduriist pidas kõik vintsutused auga vastu. 16. saj pärit raplamaa kõnekäänd ütleb midagi sellist et kui ommikul autut kõvasti hooldada pole õhta remonti vaja teha ning ega ma sellele väga palju vastu vaielda soovigi.
Praegusel juhul oli selle nelja nädala jooksul pelk tankimise vaev.
Teisest küljest kulub ka autule aeg-ajalt selline reis ära seda kasvõi profülaktilises mõttes. Kui tal siinsetes oludes on mõttes teinekord perutama hakata - võetakse koheselt uuesti suund hohollidemaale ja selle suurt väljakutset pakkuvatesse teeoludesse.

Kummalgi mu blogilugejatest on mõistagi õigus omada enda arvamust sest ega me Valgevenes ela kus teisitimõtlejaid tänava peal hulgi maha lastakse. Kas aga arvamus kattub allakirjutanu omaga kes ütleb et ukraina mentide käest ilma trahvi maksmata pääsemine võrdub kerge imega, on iseasi.
Nii see paraku läks ning vähemalt need rahatähed jäid taskusse.

Lõppu kerge meeleolumuusika näide mis poolamaa teedel rekkade vahel 130-140 km/h slaalomit lastes repiidina mängis.
Idee poolest võtab see kokku ka kogu ... Elu Mõtte :

Kirjutas Lon Rider 23:19 Sildid Ukraine

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Этой песне года два или три, не меньше. На диске клуба " Ибица" была)))

autor Лена

Ma arvan et see on 2010. aasta lugu.
Aga aktuaalne siiamaani. Ju ?
:p

autor Lon Rider

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login