Reisiblogid Travellerspoint-is

23 tundi rongisõitu ...

7 °C

large_IMG_0656.jpg

Kolmas korrus, män, kolmas korrus ...

... seljataga, jõudsin pisut üle 5 miljonilise elanikkonnaga linna nimega Guilin. Hiinas öeldakse olevat 160 linna vähemalt miljoni elanikuga ning Guilin kuulub tugevate keskmike sekka.
Rong siis hilines esmakordselt siinset raudteevõrku kasutades ning põhjust ma eriti ei teagi. Öösel vist seisime kuskil pikemalt kui õieti mäletan ehkki seekord juba sain päris hästi magatud. Võimalik et hakkan taaskord "tsüklisse " vajuma nagu iga pikema reisi puhul pärast esmast kohmetust - reisi edenedes pole enam vahet, millise transpordiga kulged; koheselt kui tagumendi maha saad, sulguvad ka silmad. Alguses, nagu ka mul paari esimese rongi-ööga oli teatav äraootav tunne, kuna viimased 2 ja ½ aastat olen siiski ise rooliratast kruttinud ning omi minemisi määranud ent nüüd oli keegi teine puldi juures. Mõtted ning lõputud küsimused " Kas rongijuht õige tee üles leiab ? " ning " Kas meil bensu jätkub ? " keerlevad öö läbi peas ning ei lase rahulikult uinuda.
Nüüd siis Guilin.
Hiinlased ise peavad siinset piirkonda looduse poolest pea kaunimaks mis maal pakkuda ent mina olen suhteliselt äraootaval seisukohal kui selliseid ülivõrdeid kasutama hakatakse. Ootame - vaatame.
Paar ööd oleks siin igal juhul küll.

large_IMG_0655.jpg

Kirjutas Lon Rider 14:04 Sildid China Tagged guilin

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login