Reisiblogid Travellerspoint-is

Guangzhou +27 homseks

19 °C

large_guangzhout..s0024pi.jpg

Linna kavandatavad kaksiktornid, 440 m ja 475 m kõrged

Peale öist, 11-tunnist rongisõitu kell kuus hommikul sihtkohta jõudes oli hommikune metroo juba tööle hakanud.
Kui keegi arvab et öine rongisõit on mu üks nõrkusi ning võimaluse tekkides ma muud ei teekski, siis päris nii need asjad nüüd ka pole. Ütleme nii et alternatiiv puudub kuna päeval lihtsalt reisironge üldjuhul ei kulge. Ma küll kahtlustan, mis rongikollektiivide ( loe: kauba ) ees lokomotiivid päeval end leiavad end kindlaid andmeid pole. Igal juhul - reisimiseks on öö.
Kohale jõudnud, kirjutasin end sisse ning tiirutasin natuke linnas ringi. Tundub kindlasti taaskord uskumatuna ent Guilini +9 ja vihmast +23 end leides polnud mul selle vastu midagi.
Õhtupoole saan koutssörfingu kaudu kahe sakslanna ning ühe Luksenburgi Suurhertsogiriigi esindajaga kokku kes siinse linna ühes ülikoolis kaheksakuulise vahetusprogrammi kaudu kohaliku keelt ja kultuuri õpivad. Käisime söömas ja õhtusel, tuledesäras jõel sõitmas. Nagu Wuhan´is nii ka siin jagab jõgi linna õige mitmeks osaks ning nende vahet on võimalik ka jõge mööda kurseerivate laevadega läbida.
Õhtusel praamil sai kohatud veel ühte ukraina paari, kes pärit samast linnast ehk Vinnitsa, kus minugi parimad sealsed sõbrad. Maailm on väiksem kui arvata oskad.
Homme on esimene käik kohalikku Vietnami konsulaati, mille lahtiolekuaegadest tõsi selgust pole, et viisaasi korda ajada.
Üldse võib öelda et kui on täidetud Püha Kolmainsus ehk toimiv metroo, soe temperatuur ning saksa naised - võin selles kohas rohkemgi aega mööda saata kui esialgu kavas oli.

Kirjutas Lon Rider 07:54 Sildid China Tagged guangzhou

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login