Reisiblogid Travellerspoint-is

Asian Para Games 2010

13 °C

3175px-Guan..mes_svg.png

Pekingi olümpiaks 2008 oli Hiina Rahvavabariik endale eesmärgiks seadnud kavas olnud 302 alast vähemalt 50 kuldmedali võitmise. Lõpuks see ka õnnestus ning lõpp-resultaadiks jäi 51 kuldset ketast ehkki mõne puhul oli tegu vägagi küsitava võiduga. Seda võib küsida kasvõi poksis -48 kg finaali kaotanud Mongoolia esindaja Serdamba Purevdorj käest et mis tunne peale finaali oli kui võõrustajamaa Shiming Zou käsi taeva poole tõsteti.
Kaks nädalat tagasi lõppesid siinses linnas 2010 aasta Aasia Mängud kuhu ma taaskord hiljaks jäin ent ega need mul nii väga kavas polnudki. Kavas olnud 467 alast võtsid võõrustajad 199 kuldmedalit ning 416 medalit kokku.
Eile aga algasid siinsamas Aasia 2010 aasta para-mängud, millest võtab osa rohkem kui 5500 osavõtjat ning mida ka mina kavatsen paaril päeval pisut jälgida. Kestavad nad nädal aega ning erinevaid alasid on kavas kokku 20.

Kirjutas Lon Rider 17:10 Sildid China Tagged guangzhou

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login