Reisiblogid Travellerspoint-is

Järjekorras teine laip

18 °C

large_Ho_Chi_Minh_2.jpg

Igalühel meist on omad kiiksud.
Nagu usin blogilugeja on tähendanud, kuuluvad minu nõrkuste hulka laibad, pilvelõhkujad, pruudid ja mingil määral ka saksa naised.
Kuna Mao`ga sai põhjanaabrite juures tutvust tehtud, võtsin täna hommikul suuna Vietnam´i endise peaministri ja presidendi Ho Chi Minh´i mausoleumi poole.
Sarnaselt eelmise laibaga, saab ka seda seltsimeest vaadata hommikupoolikuti, täpsemalt 8-11 ning esmaspäeval ta puhkab. Samuti on kogu atraktsioon tasuta ning pole ka passaportet vaja kaasa vedada, kuigi ma seda igaks juhuks siiski tegin.
Rahvast oli omajagu kuna oli pühapäev ent järjekord läks kiiresti. Sarnaselt Mao´ga oli ka Ho Chi Minh veel unede maal ning ma ei raaskinud teda äratada - paljudele ju meeldib nädalavahetustel kauem magada.
Tagasitulles mõtlesin natuke ning panin siis järgmise nelja päeva plaanid lukku. Võtsin paar tuuri pealinna ümbruses + öise bussisõidu riigi keskosas paiknevasse linna nimega Hue ent kõigest siiski järgemööda.

large_HoChiMinhMausoleum2.jpg

Kirjutas Lon Rider 05:56 Sildid Vietnam Tagged hanoi

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login