Reisiblogid Travellerspoint-is

652 km & 15 tundi

21 °C

Camel Travel´i ( kaamelite ja Vietnami samastamise lahtiseletamisega jään hätta ) kell seitse õhtul startinud buss jõudis sihtkohta, praktiliselt Tallinna suurusesse linna Hue´sse kell kümme hommikul. Paar korralist peatust nagu kell pool kaheksa toimunud hommikusöök olid ka sees.
Bussiks ise oli siinses regiooniks pikemate distantsidel laialdast kasutust leidvad nn. sleeper-buss. Kolm rida koikusid kahel korrusel + tagumised istmed igaüks viis lavatsit kõrvuti, kokku ca. 40 kohta.
Minul isiklikult eelnev vastav bussikogemus puudus ent tagantjärele vaadates kõige hullem polnud. Magada sai piisavalt ehkki lavatsiruumiga just laiutada polnud ent vähemalt jalad sai välja sirutatud. Klassikaliselt oli konditsioneerinupp kagusse keeratud nagu kaugsõidubussidel ikka ning liigse palavuse üle ei kurtnud tõenäoliselt keegi.
Kell kümme jõudsime siis kohale ning peatusime suht kesklinnas, ühe kõrvaltänavas asuva hotella ees. Kuna majutusasutuse omanik tegi päris veenvat kihutustööd, toa ülevaatamisel tundus ok, A/C, soe vesi ning wi-fi olid olemas, ei jaksanudki ma ülejäänud variante hakata läbi kammima vaid võtsin 7 USD eest toa ära.
Konditsioneer hakkab nüüdsetel laiuskraadidel juba päris suurt rolli mängima. Kuni tänaseni polnud väga vahet mis kast seina peal on või pole ent siinses linnas ehkki on vaid +25, annab troopiline kliima endast juba märku.
Homseks võtsin ühe tuuri mis peaks kestma üle 12 tunni ehk kogu raha eest. Ja tõenäoliselt pisut rohkemgi.
Hommikul kell kuus on start.

Lõpuks pilt hommikusest bussist minu magamiskohalt võetuna.

large_6buss1.jpg

Keskel, bussijuhi ees teisel korrusel on üks jaapani vend, kellega leidsime pärast paroolivahetust ( Baru-tooo ) koheselt ühise keele. Hakka või uskumagi et eesti esisumokas on populaarne sealsel maal.

Kirjutas Lon Rider 05:24 Sildid Vietnam Tagged hue

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login