Reisiblogid Travellerspoint-is

Väikelinna elust

20 °C

large_juuks1.jpg

Hot Dog Barbershop

Täna on ilm pisut pilvine ning sama lubab ka homseks.
Minul on suht ükskõik ( kuigi mõtlesin ka ise ükspäev ühele mitmetest kõrvalasuvatest mererandadest minna ) ent siin on palju turistosid, kes on endale kallihinnalise Jõulude-aastavahetuse paketi ostnud ning nüüd siis ole selle pilvise taeva ja +22+23ga.
Ise mõtlen siin vähemalt paar päeva veel olla sest natukeseks on vaja tempo alla tõmmata. Nagunii, kuna tellisin paar riideeset on ka neid vaja mõned korrad proovimas käia ent muudki kohustused ootavad.
Lubasin ju näiteks Hiinast lahkudest et teen sealsest maast paar kokkuvõtvat kirjutist ning tuleb oma lubadus täita. Peamiselt kirjutan ju iseendale, sest niimoodi säilitan alles väikseid nüansse, mida mul on kalduvus ära unustada ent on ka muid lugejaid. Kõik teised kaks lugejat ( oli kolm ent üks loobus ära kuna sellise jama peale polevat mõtet enam aega raisata ) leiavad ka järsku midagi õpetlikku - tuleviku suhtes kasulikku, kui endal sinna riiki asja on.
Täna käisin esmakordselt juuksuris selle reisi jooksul nagu ka ülaltoodud fotolt märgata on. Tegu polnud just maailma viisakaima salongiga ent kohalikud noored oskasid lõigata küll. Õnneks mul juuksed ( muu karvakasvu osas ei kommentaari ) väga kiiresti ei arene - seega veebruari teises pooles võib taaskord asja juurde tagasi tulla.

large_Juuks.jpg

" Teeme nüüd veel ühe sellise pildi kus hoiad kammi ja kääre käes. "

Kirjutas Lon Rider 22:54 Sildid Vietnam Tagged hoi an

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Kui palju siis soeng maksis? Tundub päris räpane koht ...)))
Prussakaid ka oli ?

autor Lena

:)
Ega koht oma steriilsusega ei hiilanud tõesti ent nagu ütlesin - oskas juuksur oma tööd. Nn. koduloomi ei tähendanud ... :)
Hinnaks küsis 40 000 dongi ehk 2 USD, mina andsin 60 000 .

autor Lon Rider

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login