Reisiblogid Travellerspoint-is

Kevadsuvine hooaeg 2016/2017

18 °C

Üleeile kell kümme hommikul kõndisin siis taaskord rätsepa töökotta.
Läks kaks tundi enne kui kõik soovitud tooted, nende kangad, nööbid ning väikesed detailid täpsustatud said. Pärast võeti mõistagi igatpidi mõõtusid, ülevalt ja alt. Esimene prooviaeg määrati järgmiseks lõunaks ning pean ütlema et suur oli mu üllatus kui nägin et kõik tooted olid valmis. Kõik oli valmis õmmeldud ööpäevaga - mõned väikesed detailid, nagu mõne toote nööbid olid puudu juhuks kui ümber tuleb kuskilt teha. Kõik istus välja arvatud sinise bleiseri biitsepsi kohalt oli natuke kitsas ent see läks siis ümbertegemisele.
Täna kõndisin siis asjadele järgi ning peab küll ütlema et klient on rahul.
Alljärgnevalt siis tooteesitlus:

6a0133ef60..c-800wi.jpg

Lõin kuugel piltidesse " mens fashion shirt " ning leidsin selle häguse pildi mille mälupulgaga neile viisin et endale " pagunitega " särk saada

large_pluus11.jpg

Tehtud. Ülemise viienööbilise formatsiooni mõtlesin ise välja. 20 USD

large_bleiser11.jpg

Bleiser 40 USD, särk 15 USD ja shortsid 15 USD

large_jope11.jpg

Jope 45 USD

large_jope2.jpg

Pole vist mõtet eraldi välja tooma hakata, milline mu lemmikvärv on ehk mispärast jope vooder just täpselt seda värvi sai

large__likond11.jpg

Ja lõpuks ülikond, mida on viletsalt näha - 110 USD

large__likond13.jpg

Siin on ülikonda paremini näha + särk sinna alla 20 USD

Ütleme nii et klient on tõesti rahul ning patt oleks mitte olla kuna valikud sai ju ise tehtud.
Nagu hindadest näha, päris ilma ei saanud midagi ning usun veelgi et maksin osade asjade eest rohkem kui mõne teise rätsepa juures seda teinud oleks. Teisest küljest - kas on mõtet sellistel puhkudel hakata säästma või tasuks hoopis kvaliteedile panustada nagu mina seda tegin. Täpselt sama lõikega ülikonna oleks viletsama kangaga saanud kuskil 70-75 USD eest. Mina võtsin parima kanga mis neil oli ning maksin 110.
Ja olgem ausad - niivõrd hästi istuvat ülikonda pole mul veel olnud.

Kimmy pole moeringkondades küll vist eriti tuntud leibel ent mina soovitaks neid küll kui keegi siia satub ning ka endale midagi meelepärast õmmelda soovib lasta.

Kirjutas Lon Rider 07:48 Sildid Vietnam Tagged hoi an

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

По фотографиям к сожалению не почувствовать гладкости и мягкости или шелковистости материала, но я верю тебе на слово что перед тем как шить ты все потрогал и выбрал самый лучший материал, чтобы телу было приятно, чтобы все дышало и глаз радовало!Голубой приджак симпотичный, но я останусь при своем мнении что темно-синий смотрелся бы еще лучше...а темно-синий в тонку полоску вообще сногсшибательно!а это так и задумано "пиджак с шортами"????Куртка тебе идет, но словно отдает китайско-въетнамскими мотивами, что в прочем не плохо)))чем-то мне даже Армани напомнило...Черный костюм - первая моя реакция - что за пастор/священник в кадре...наверное я редко встречала такой воротник в жизни...не привычно маленько, но зато видно что действительно хорошо сидит и по твоим меркам шили!А вообще знаешь, я не особо разбираюсь в мужской моде..недавно вот меня "просветили" что лучше рубашек Хуго Босс ничего нет на свете, потому что у них помимо приятного материала еще и супер-качественно сшито, на обоих манжетах всегда рисунок в рисунок совпадает, воротник тоже там мудрено сшит, в общем везде все идеально отмерено, прошито, скроено итд итп...В общем главное чтоб тебе самому все нравилось и чтоб творения Кимми были сшиты прочными нитками и прослужили не один сезон!

autor Lena

P.S. что-то коротко тебя подстригли)))зато надолго хватит!

autor Lena

Fotode järgi ( eriti kuna fotograaf polnud väga tasemel ) ei saa tõepoolest ei tööst ega ka materjalidest aimu ent nagu ütlesin, valisin välja parimad materjalid mis neil pakkuda oli - see siis ei tähenda et need kangastemaailma absoluutsest tipust oleksid olnud.
Jah, idamaade mõjutused on valikutes vägagi suurt rolli mänginud.
Jah, jope on mingi Cucci vms. viimase hooaja oma - valisin kataloogist välja. Nagu ütlesin - vii sinna ükskõik mis viimase moeröögatuse pilt ja ööpäeva pärast saad soovitu kätte.
Bleiser ongi shortsidega mõeldud - tegu on suvise variandiga ning hooajaks 2016 nagu pealkiri ütleb.
Eks siis näeb kuidas asjad kandes vastu peavad ning kas õmblused on nii pidavad kui mulle lubati. :)

autor Lon Rider

Sonks sai lühike jah ning nagu mainisin, pole tõepoolest vaja enne veebruari keskpaika protseduuri uuendada.

autor Lon Rider

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login