Reisiblogid Travellerspoint-is

Puhka Rahus

23 °C

large_kroon11.jpg

Kahjuks oleme sunnitud 2011 aastat alustama kurva uudisega.
Täna kesköösel, olles täie mõistuse ja tervise juures, lahkus meie seast Eesti Kroon. Lahkumine ei olnud ootamatu ent seda valusam tagantjärele vaadates.
Päev enne reisi algust külastasin, nimesid nimetamata ( SEB ) ühte kahest Rapla City pangast ning vahetasin mõned dollarid kaasa. Üldjuhul võtan reisi käigus kohalikku raha seinast välja ent pisut dollareid on samuti mõtekas siinsel raiuskraadil kaasas kanda.
Dollaritehinguga ühele poole saanud, tuli järsku mõte ning palusin teenindajal mulle 5-kroonistest kõige uuemad kupüürid välja lugeda, nii et neid saaks 20. Iseenesest oli/on ju 500ne kõige kaunim rahatäht ent kahekümne lillakat tooni rahatähe mööda siinseid maid laiali jagamine oleks pisut suurema põntsu eelarvesse löönud kui praegune ohverdus. Ja ilma kahtlusteta maailma koledaima rahatähe, 2-kroonise, elulõnga pikendamisele ei tahtnud isiklikult moraalsetel põhjustel võimalust anda.
Kahekümnest kaasavõetud rahatähest on poolteist kuud hiljem järgi jäänud kuus mis siis tähendab et valdavalt Hiinas elab kroon nii mõneski majutusasutuses ja rahakotis veel pikalt-pikalt. Ülejäänud rahatähed leiavad oma uue omaniku samuti õige pea.

Ärasaatmine toimub kahe nädala jooksul üle maailma.

R.I.P.

Kirjutas Lon Rider 07:14 Sildid Vietnam Tagged nha trang

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login