Reisiblogid Travellerspoint-is

2011 ! Da-daa !

22 °C

large_New-Year-2..pers-5-.jpg

Öeldakse et nii nagu aasta vastu võtad, selline ta siis tulebki.
Mul suuremaks rokiks seega põhjust pole, sest uue vastuvõtmine saabus suhteliselt vaoshoitult.
Kella üheteist ajal läksin randa, mis oli juba siis rahvast umbes kuna toimus vabaõhukontsert ning kuulasin seda. Kui kell sealmaal oli, loeti sekundeid ning saadi osa traditsioonilisest ilutulestikust. Siis kuulasin veel natuke kohalike taidlejate ettekandeid, jalutasin paari ööklubi eest mööda ent soovimata kõigepealt järjekorras seista ja pärast pungil täis asutuses endas higistada - kõndisin hotellasse magama. Kell oli kaks öösel.
Seega tuleb äärmiselt rahulik aasta.
Tänane ilm on pöördvõrdeline eilsega ehk pilvealune ning ka mõni vihmapiisk sai osaks kui paari maja kaugusele hommikust sööma jalutasin. Peale söömist mõtlesin pisut ning kõndisin siis büroosse kust võtsin kella üheks pärastlõunal bussipileti sihtkohta nimega Da Lat. See on sisemaal ning ehkki siinsest linnast just mitte väga kaugel asetsevana võtab reis sinna aega ca. kolm tundi. Arvestades seda et praegu asetsen merepinnal ning sihtkoht suurusjärgus 1500 m üle, seletab see osaliselt asja. Mägedes paiknemine tähendab mõistagi ka temperatuuris teatavat järeleandmist.
Pole kindel kuidas aasta esimesel päeval kohalike hotellatubadega seisud on ent ei tahaks uskuda et taeva või kuuse alla jään.
Asjad selguvad kohapeal.

Kirjutas Lon Rider 11:40 Sildid Vietnam Tagged nha trang

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login