Reisiblogid Travellerspoint-is

Kammpäkk tagasi Suure Vee äärde

26 °C

large_hotella11.jpg

Hommikul kell seitse väljunud buss oli rahvast täis ning enamusel sihtkohane uinuv väikeasula nimega Mui Ne.
Tänu oma äärmiselt heale asukohale kagurannikul on koht eriti hinnatud windsurf´i harrastajate seas ning nendest siin puudus pole. Kuna ma ise nii väga selle alaga ei tegele ning lähitulevikus ka suuremaid harratamiseplaane pole - siis see teema läheb siin must mööda. Samas on siin lihtsalt niisamagi päris hea paar päeva lebotada ja aeg maha võttta et siis taaskord suurlinna vallutama minna.
Kuna Mui Ne on eriti populaarne meie idanaabrite seas ja kuna neil on parasjagu käimas aastaalguse pikk, 10-päevane üleriiklik püha, siis võib igaüks ise edasi mõelda - milline seis ööbimisega oli.
Samas, veendunud selles et ühisranda praktiliselt pole või kui on - siis ääretult õnnetus seisus - polnud ööbimisvariante väga palju. Ehk sama eesti keeles: rannikuäärne peatänav läheb mööda rannajoont ja mõlemal pool on ööbimisvõimalusi. Ühel pool asuvad suhteliselt kallihinnalised resort´id milledel on oma rand ja kõik muu sinnajuurde kuuluv ning ka hinnaklass on vastav - teisel pool peatänavat on samuti rohkelt ööbimisvõimalusi ent juurdepääs rannale praktiliselt puudub.
Resort´idel oli tubade hinnaklass suurusjärgus 50 - 60 USD ning seda mu eelarve välja poleks kannatanud. Või no oleks muidugi ent siis oleks tulnud näiteks joomisest loobuda.
Lõpuks leidsin Nhu Huong nimelise Vietnam - Austria Guesthouse, millel on ka dorm-tube ( 10 USD ) pakkuda aga konkreetselt esimeseks ööks polnud seal kohti ent järgnevaks kaheks oleks olnud. Omanik ütles et kui 55-dollariline numbrituba ei rahulda, siis tal oleks veel üks variant varrukast välja tõmmata - nimelt saaksin ööbida koristajate puhketoas hinnaga 5 USD öö. Et " koristajad küll käivad kogu päev toa vahet ent sulle pole ju muud vaja kui voodit ja dushi, mis seal olemas on ". Mis oli mõistagi ka õige.
Saigi siis selline diil tehtud ja esimene öö koristajate toa nurgas veedetud. Arvestades seda et paar kuud tagasi sai München´is 5* Sheratoni hotellas ööbitud ja nüüd kuskil koristajate kamorkas, on majutusskaalal allatulek olnud suht järsk ent loodetavasti siiski mitte lõplik.

large_koristaja11.jpg

Kirjutas Lon Rider 13:32 Sildid Vietnam Tagged mui ne

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

очень даже чистенько по-моему в комнате уборщиков)))для себя то убирают на совесть!
Сестра тут спрашивает - у тебя глаза еще не стали узкими как у китайцев и вьетнамцев?:))кормят все время рисом?картошки во вьетнаме нет?

autor Jelena

Riis ja nuudel on põhilised garniirid nagu ikka - kartul delikatessiks. Samas, väga palju veel puudust ka ei tunne sest riisi süüa on mulle eluaeg meeldinud.
Silmad veel väga pilukil pole :) Seega fotod on tõetruud, ilma Photoshop´ita :D

autor Lon Rider

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login