Reisiblogid Travellerspoint-is

Russo turisto

25 °C

Mui Ne tundub olevat slaavlaste lemmikkuurort siinsel maal sest enne reisi alustamist isiklikele Venemaa kontaktidele oma plaanidest rääkides soovitati kindlalt just seda paika külastada. Paar kuud tagasi ei öelnud sõnaühend Mui Ne mulle mõistagi mitte muffigi. Ehk siis Mui Ne misasi ?
Idanaabrite suurt kohalolekut võib muidugi tähendada igal sammul , nii füüsiliselt kui kaupluste - restoranide silte uurides.
Kes slaavi mentaliteedist midagi teab, on kursis sellega et kui selle rahvusgrupi inimene kas pidutseb või puhkab või teeb mõlemat koos, tehakse seda laik no tumorrou. Rahas pole kunagi küsimus sest pidu on täna ning homne päev algab alles homme. Mingil määral on sellest ka eesti turismitegelased hakanud aru saama, suunates oma kampaaniaid teisele poole Peipsi järve ent tegemata tööd on veel mõistagi hulgim. Ning kui meie ei aja maaslebavat raha luuaga kokku, teevad seda kuskil mujal hoopis teised. Nagu näiteks siinse kuurorti ettevõtjad.
Ühe näitena võib näiteks tuua moporendi, millele enne siiajõudmist mõtlesin. Uurinud aga hindu, loobusin ära sest kui praktiliselt kogu Kagu-Aasia regioonis saab mopo päevaks enda kasutusse 3-5 USD eest, küsisid siinsed rendileandjad 20 USD. Ja olgem ausad, nende silmgi ei pilkunud sest nad teadsid et nagunii tuleb kohe-kohe mõni russo turisto kes sellise hinnaga neilt kaherattalise relva päevaks endale soetab.

large_russo11.jpg

large_russo12.jpg

large_russo13.jpg

large_russo14.jpg

large_russo15.jpg

large_russo16.jpg

large_russo18.jpg

large_russo17.jpg

Kirjutas Lon Rider 22:03 Sildid Vietnam Tagged mui ne

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login