Reisiblogid Travellerspoint-is

Kambodza kutsub

28 °C

large_0pilet11.jpg

Koht nr. 13

Alguses mõtlesin juba täna hommikul siit maalt lahkuda ent kuna kahepäevane jõereis pigistas mahlad suht välja, otsustasin veel ühe lisaöö siinsete linnamüüride vahel mööda saata. Homme hommikul koidab aga tõehetk ning 07.30 väljuva bussiga tuleks kompassi N suunda hoida et kuue tunni pärast Phnom Penh´is end leida. Distantsi pikkuseks 250 km + korrapärane piiriületus + ebakorrapärased söögi - ja suitsupausid.
Bussipileti eest maksin 10 USD mis on dollar tavapärasest taksist rohkem ent sellevõrra peaks ka buss parem olema ja krt kui ei ole !
Viisat ei hakanud siin tegema vaid selle peaks saama piirilt. Rõhk sõnal peaks. Lisaks viisalõivu 25 USDle on vaja hunnik ühedollarilisi kaasa võtta et neid siis igale laua taga istuvale ametipulgale pluusitaskusse poetada. Järjekordse pitsati panemine järjekordse kahvanäo passi, " tervisetõendisse " või muidu tähtsasse paberisse on ju raske ülesanne ning dollar per loll turist ära korjata üldsegi mitte suur patt. Seda siis riigis kus koristaja teenib 50 ja õpetaja 100 USD. Kuus.
Ma käisin igal juhul ja vahetasin täna ühe oma " Hamiltoni " kümne " Washingtoni " vastu ära.
Abiks ikka.

Kirjutas Lon Rider 22:30 Sildid Vietnam Tagged saigon

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login